Naše služby

S čím vším Vám můžeme pomoci a kolik za to budeme chtít.

Servis provádíme na Vámi stanovené adrese. Pouze na vyžádání nebo u komplikovanějších servisních úkonů provádíme servis v našem servisním středisku.

Orientační cena servisních úkonů je 320 Kč za hodinu práce. V závislosti na náročnosti úkonů se cena může mírně lišit, více informací o ceně Vám poskytneme před zahájením servisního úkonu. Servisní služby dle standartního ceníku poskytujeme v pracovní dny a v soboty od 9 do 20 hodin. Mimo tuto dobu účtujeme k servisnímu úkonu přirážku 50%.
Jako samozřejmost považujeme, že diagnostika problémů je zdarma (je účtována pouze doprava dle ceníku ZDE).

Nejde o kompletní výčet našich služeb, pomůžeme vám s většinou problémů co můžou nastat.

Základní nabídka

Služba Popis
Nový počítač Pomůžeme Vám s výběrem nového počítače nebo notebooku. Na práci, na hry, na tvorbu grafiky - každý si levně vybere.
Odvirování počítače Zahrnuje odvirování počítače, popř. záchranu dat a v extrémních případech instalaci nového systému.
Obnova dat Zahrnuje obnovení softwarově zničených dat (zformátování, smazání, po nákaze virem). Na vyžádání poskytujeme i záchranu dat zničených mechanicky, elektrickým proudem apod.
Správa sítí Instalace či správa domácí/firemní sítě. Například vytvoření Wi-Fi sítě, připojení síťových zařízení (tiskárny, IP kamery, ...) a jiné.
EET pokladní systémy Pomůže Vám vybrat nejvýhodnější řešení pro Vaši provozovnu a zajistíme i instalaci systému a zaškolení personálu.
Zapojení a připravení nového PC k používání Zahrnuje zapojení komponentů, přesun dat ze starého počítače, instalace operačního systému od výrobce (nebo instalace zakoupeného Windows či instalace distribuce Linuxu dle výběru), instalaci základních aplikací (prohlížeč, přehrávač videí, office apod.), instalaci aplikací na požádání, rychlý kurz jak počítač používat. Zahrnuje také zapojení a nastavení internetu (např. zapojení Wi-Fi sítě).
Upgrade systému Zahrnuje pomoc při upgradování na novější verzi jakéhokoliv systému (např. Windows 7 -> Windows 10; Ubuntu 12.04 LTS -> Ubuntu 14.04 LTS).
Mobily a tablety Rádi Vám pomůžeme se širkou škálou softwarových poruch mobilů a tabletů.
Instalace programů Potřebujete nainstalovat nový program a nejde Vám to? Nebo naopak odstranit starý?
Zrychlení PC Zahrnuje základní zrychlení PC (doba startu, snížení hluku, odstranění zamrzání, vyřešení samovolných restartů apod...), mechanické čištění PC, výměnu dílů PC.
Obnova Zahrnuje zjištění zapomenutého hesla do Windows (i na účet administratora), obnovení počítače do stavu při koupi, reinstalaci systému (smazání a nová instalace systému dle výběru - VÝRAZNĚ zvýší rychlost PC!).
Linux Zahrnuje instalaci distribuce Linuxu dle výběru (popř. pomoc s výběrem), seznámení s Linuxem, rychlý kurz jak Linux používat. Nejčastěji používané distribuce: Ubuntu, Debian, openSUSE, Fedora, Arch Linux, Gentoo, Linux Mint.
Zapomenuté heslo do Windows Zapomněli jste k uživatelskému účtu Windows? S naší pomocí Vám heslo obnovíme a uživatelský účet zpřístupníme.
Renovace starých počítačů Zahrnuje analýzu Vašeho počítače, sestavení seznamu nových dílů k zakoupení, odbornou instalaci nových dílů do PC.
HERNÍ SERVER - TS SERVER - WEB SERVER Nastavíme vám vaše vlastní VPS (dle vašeho výběru u jaké firmy) s požadovanými služby (například Minecraft server, Teamspeak server, web server...)